×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/07/23 - 12:21
  • بازدید : 457
  • تعداد بازدیدکننده : 449
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری سمپوزیوم پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت با سرب

به مناسبت هفته جهانی پیشگیری از مسمومیت با سرب سمپوزیوم مسمومیت با سرب به همت جناب آقای دکتر حسین حسنیان مقدم عضو مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت و با همکاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت، انجمن پزشکی مسمومیت آسیا پسیفیک ودر تاریخ 30 مهر 1402 در بیمارستان شهدای تجریش برگزار خواهد شد. ثبت نام بازآموزی: https://www.ircme.ir

به مناسبت هفته جهانی پیشگیری از مسمومیت با سرب سمپوزیوم مسمومیت با سرب به همت جناب آقای دکتر حسین حسنیان مقدم عضو مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت و با همکاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت، انجمن پزشکی مسمومیت آسیا پسیفیک ودر تاریخ 30 مهر 1402 در بیمارستان شهدای تجریش برگزار خواهد شد.

 در این همایش متخصصینی از گروههای مختلف طب أطفال و بالغین شامل گوارش و کبد، قلب، کلیه، متخصصین علوم اعصاب، روانپزشکی، خون، پزشکی اجتماعی، رادیولوژی، آسیب شناسی و مسمومیتها سخنرانی و پنل تخصصی خواهند داشت و امیدواریم که با حضور مسیولین وزارت بهداشت، أمور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نمایندگان سازمان بهداشت جهانی در ایران، مسایل و مشکلات مواجهه با سرب شفاف و راهکارهای علمی و عملیاتی برای کاهش این نگرانی بین المللی ارائه شود.

نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران در برگزاری سمپوزیوم یک روزه با عنوان مسمومیت با سرب: پیشگیری، تشخیص و درمان به مناسبت هفته جهانی پیشگیری از مسمومیت با سرب با انجمنهای داخلی همکاری میکند. مخاطبین هدف این سمپوزیوم کارکنان حوزه بهداشت و درمان، سیاستگذاران و جامعه دانشگاهی هستند. برای شرکت در سمپوزیوم از طریق لینک پایین صفحه اقدام نمایید.

https://www.ircme.ir

  • گروه خبری : اخبار مرکز
  • گروه خبری : 132901
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب