×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1401/10/01 - 13:15
  • بازدید : 343
  • تعداد بازدیدکننده : 341
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر حسین حسنیان مقدم به عنوان رئیس انجمن سم شناسی پزشکی آسیا و اقیانوسیه انتخاب شدند.

دکتر حسین حسنیان مقدم عضو مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان رئیس انجمن سم شناسی پزشکی آسیا و اقیانوسیه انتخاب شدند.

دکتر حسین حسنیان مقدم عضو مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از سال 2023 به عنوان رئیس انجمن سم شناسی پزشکی آسیا و اقیانوسیه به مدت دو سال انتخاب شدند.
انجمن سم شناسی پزشکی آسیا و اقیانوسیه Asia Pacific Association of Medical Toxicology (APAMT) یک انجمن بین المللی است که توسط گروهی از سم شناسان پزشکی در سال 1989 تأسیس شد. هدف آن ارتقای ایمنی شیمیایی، کنترل سموم و درمان در منطقه آسیا و اقیانوسیه است.
برای دستیابی به این هدف، سازمان با هدف ایجاد و حفظ همکاری با سازمان‌های دولتی، نهادهای حرفه‌ای و افراد مرتبط با سموم و مسمومیت‌ها و جمع‌آوری داده‌های مرتبط و ضروری برای درک بیشتر شرایط مسمومیت، فعالیت‌های خود را در در منطقه آسیا و اقیانوسیه انجام می دهد.
این انجمن همچنین انجام تحقیقات علمی در زمینه سم شناسی بالینی و پایه و تبادل اطلاعات مربوط به سموم را در بین مراکز مختلف و هم چنین مراکز اطلاع رسانی داروها و سموم در منطقه ترویج می کند. آموزش حرفه ای در زمینه سم شناسی را تقویت می کند و با نهادهای بین المللی به ویژه سازمان بهداشت جهانی همکاری می کند.

https://www.apamt.org/board-members/

  • گروه خبری : اخبار مرکز
  • گروه خبری : 132909
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب